چهارمین جشنواره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی شهریور ماه برگزار می شود

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و عضو شورای راهبری جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی گفت: چهارمین جشنواره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان، هوشمند صفائی گفت:‌ خانه تعاونگران ایرانی به منظور تعالی سازمانی تعاونی ها، اتحادیه ها و اتاق های تعاون همه ساله اقدام به ارزیابی تعاونی ها و تقدیر از آن ها در قالب جشنواره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی می کند.

وی ادامه داد:  برگزاری جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی از سال 91 سبب شده که بسیاری از تعاونی ها با مدل تعالی سازمانی آشنا شده و از آن به عنوان ابزاری در اعمال روش های نوین مدیریتی استفاده کنند.

عضو شورای راهبری جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی، ‌ایجاد فضای رقابتی برای تعالی تعاونی ها و تشویق آن ها برای انجام عملیات خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات موفق تعاونی ها را از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره دانست.

صفایی افزود: خانه تعاونگران ایرانی مانند سال های گذشته با اعطای "نشان عالی تعاون " در این جشنواره از پیشکسوتان و فعالان موثر در توسعه بخش تعاونی در حوزه های مختلف نظیر رسانه و دانشگاه تجلیل خواهد کرد.

گفتنی است: آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در چهارمین جشنواره جایزه ملی تعالی تعاونی 15 مردادماه سال جاری و با ورود به نشانی www.taavonaward.com است.

۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۵۰,۶۳۱
کلیدواژه ها: جشنواره+ جایزه ملی تعالی+ مدیریت تعاونی+ شهریور+

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید