جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری به ریاست مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و با حضور مدیران دستگاه های تابعه در استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری، مهندس جزایری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهداف وزارتخانه در دولت یازدهم گفت: مدیران دستگاههای تابعه در استان باید با همدلی و تعاون در جهت پیشبرد اهداف وزارتخانه تلاشی مضاعف داشته و با عملکرد مطلوبی که از خود نمایان می کنند بارقه امید و دلگرمی را در بین جامعه هدف خود ایجاد کنند زیرا بخش اعظمی از جمعیت استان جامعه هدف دستگاههای مرتبط با وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی هستند.

وی یکی از دغدغه های مهم استان را مشکل بیکاری خواند و در ادامه تاکید کرد: باید تلاش کنیم ازطریق ایجاد فرصت های شغلی زمینه های آن فراهم شود که این مهم با همکاری، همراهی و همدلی در بین کلیه دستگاه های اجرایی استان ایجاد خواهد شد .

مهندس جزایری افزود : دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان در بخش های مختلف به تأسی از رهنمودهای مقام عالی وزارت در سالی که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) آن را سال همدلی و همزبانی بین دولت و ملت نامگذاری کردند با هماهنگی خوب بین دستگاهی درشورای هماهنگی چهارمحال و بختیاری در راستای رفاه ،کار و تعاون خدمات قابل توجهی را به جامعه هدف ارائه و رضایت آنها فراهم شود.

در ادامه جلسه مدیران دستگاههای تابعه در استان گزارشی از برنامه ها و عملکرد چهارماهه دستگاههای مربوطه در راستای خدمت به جامعه هدف ارائه و مصوباتی نیز تصویب شد.

 


۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵
کد خبر : ۵۰,۶۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید