18 تعاونی استان قم در سامانه تعاونی های برتر ثبت نام کردند

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: 18 تعاونی در استان قم با مراجعه به سایت www.taavon.ir در سامانه تعاونی های برتر ثبت نام کرده اند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان قم  ، مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم با بیان این مطلب اظهار کرد: بعد از پایان مهلت ثبت نام، کارگروه علمی این جشنواره شروع به کار خواهد کرد و در گام نخست، اطلاعات ثبت شده در سامانه بررسی و نواقص آن توسط کارشناسان این گروه رفع می شود.

خادمی افزود: در راستای صحت و سقم اطلاعات ثبت شده، کمیته داوری این جشنواره به شرکت تعاونی ثبت نام کننده مراجعه و اسناد مرتبط را جهت طرح در کمیته داوری جمع آوری نموده و پس از ارزیابی دقیق و کامل در هر استان در مجموع هفت تعاونی به عنوان تعاونی برتر استان انتخاب خواهند شد.

در پایان مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم به برگزاری دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان در شهریور ماه امسال اشاره کرد و گفت : این جشنواره همه ساله در هفته تعاون و به منظور معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و ارتقای روحیه تعاونی در بخش های مختلف اقتصادی برگزار می شود.

۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۶:۰۰
کد خبر : ۵۰,۶۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید