ثبت نام بیش از 170 شرکت تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر هرمزگان

مدیر تعاون اداره کل تعاون،، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به برگزاری دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان در شهریور ماه سال جاری گفت: بمنظور شرکت در دهمین جشنواره ملی تعاونی ‌های برتر، 171 شرکت تعاونی استان در سامانه این جشنواره ثبت نام کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، "موسی نجفی" افزود: شرکت های تعاونی ثبت شده در بخش های مختلف همچون کشاورزی، خدمات، صنعت و معدن، مسکن، سهام عدالت، آموزش، حمل و نقل و تعاونی های دانش بنیان فعالیت می کنند.

وی بیان کرد: تعاونی ها برای حضور داشتن در بین تعاونی های برتر باید ویژگی هایی همچون برخورداری از تراز مالی مثبت، وجود کمترین میزان نارضایتی از تعاونی، مدیریت مشارکتی، دارا بودن استانداردهای لازم در ساختار و اداره تعاونی، برخورداری از حد مطلوب و مناسب خدمات و تولید را داشته باشند.

نجفی، توجه به ظرفیتها و پتانسیل های بالقوه شرکتهای تعاونی در حوزه های مختلف کاری، تبیین کارکردهای تعاونی در راستای توسعه اقتصادی و اصلاح نگرش ها در خصوص بخش تعاون، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد بستر مناسب در بالندگی نیروی انسانی و حفظ و صیانت از نیروی کار را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اینکه دهمین جشنواره تعاونی های برتر هرمزگان، همزمان با سراسر کشور به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون در شهریور ماه امسال برگزار می شود، یادآور شد: پس از بررسی های لازم از سوی تیم داوری، تعاونی های برتر از بین تعاونی های شرکت کننده در جشنواره انتخاب و شهریور ماه امسال تجلیل می شوند.

۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳
کد خبر : ۵۰,۶۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید