تیم شیرمال سرای پیردهی سمنان قهرمان مسابقات فوتسال کارگری جام رمضان شد

در دهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری جام رمضان یادواره شهدای انرژی هسته ای که درمحل سالن ورزشی شهداء کارگر شهرستان سمنان برگزارشد تیم شیرمال سرای پیردهی توانست در فینال با نتیجه 4 بر صفر تیم اعیان گستر مهدیشهر راشکست دهد وبه مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان، بازی رده بندی این مسابقات بین تیمهای املاک ایرانیان و آهن آلات ایرانبخش برگزار شد که تیم املاک ایرانیان توانست با نتیجه 6 بر یک تیم مقابل را شکست دهد و به مقام سوم نائل آید.

ضمناٌ دررده جوانان تیم املاک دهخدا در فینال  توانست با نتیجه 5 بریک تیم خوش چیل مش چیل را شکست داده و به مقام قهرمانی برسد ودر رده بندی تیمMDF  نصیری با مغلوب نمودن 3 برصفر در مقابل تیم چاپ گلبرگ به مقام سوم نائل آید.

در رده نوجوانان  تیم صنعت ساختمان سنگسرتوانست در فینال مسابقات تیم نوین را با نتیجه 5 بر 2 شکست و به قهرمانی دست یابد وبازی رده بندی را بین تیمهای کارواش پارسیان و قومس برگزارشد که در پایان تیم کارواش پارسیان توانست تیم مقابل خود را در پنالتی  با حساب 8 بر 7 مغلوب ومقام سوم برسد.

این دوره از مسابقات باحضور 45 تیم در سه رده تیمی بزرگسالان ، جوانان و نوجوانان که از اول ماه مبارک رمضان آغاز ، و با انجام 82 بازی بین تیم ها به پایان رسید .

شایان ذکراست در پایان مسابقات به تیمهای اول تا سوم جام قهرمانی وبه بازیکنان آنان هدایایی به رسم یادبود همراه با حکم قهرمانی اهداء شد.

همچنین توسط کمیته اجرائی این مسابقات ، تیم آهن آلات ایرانبخش در رده بزگسالان به عنوان تیم اخلاق و آقایان میلاد عرب پور با 11 گل زده به عنوان بهترین گل زن وماهان سلطانیان بعنوان پدیده این جام  معرفی شدند.

۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۴۷
کد خبر : ۵۰,۶۹۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید