نشست اعضای هیئت موسس شرکت تعاونی توسعه و عمران سرخه برگزار شد

پنجمین جلسه اعضای هیئت موسس شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان سرخه با حضور حجت الاسلام و المسلمین فاطمی بصیر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان سرخه ، غیاث الدین مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و الهی رئیس اداره تعاون ، کار ور فاه اجتماعی شهرستان سرخه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان، در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین فاطمی بصیر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان سرخه ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی و تاسیس شرکت تعاونی توسعه عمران در شهرستان سرخه از موسسین خواست تا با توجه به مشکلات و سختی های موجود دلسرد نشده و در این راه با داشتن سعه صدر، اعتماد به یکدیگر و شجاعت در اقدام ، کار را به بهترین شکل به اتمام برسانند.

در ادامه عباس غیاث الدین مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان اهداف و جایگاه مهم شرکت های تعاونی توسعه و عمران در برقراری عدالت اجتماعی در جامعه به حمایت های ارزنده مقام معظم رهبری از بخش تعاونی اشاره نمود.

وی در ادامه هیأت موسس هر شرکت تعاونی را اساس و بنیان آن دانست و گفت : اگر کار از پایه و اساس به درستی انجام گیرد در ادامه نتیجه مطلوبی را در بر خواهد داشت.

غلامرضا الهی رئیس اداره تعاون ، کار ور فاه اجتماعی شهرستان سرخه نیزگزارش کاملی از سیر تطور اقدامات بعمل آمده در راستای تشکیل و راه اندازی شرکت تعاونی توسعه عمران در شهرستان سرخه را ارائه داد.

وی در ارتباط با سهامداران عضو و غیر عضو مطالبی عنوان کرد و از اتاق بازرگانی، اتاق تعاون، اتحادیه ها و شرکت های تعاونی، صنایع و معادن و کشاورزی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی، انجمن انبوه سازان و پیمانکاران و شرکت های ساختمانی، شهرداری و شرکت های تابعه و نهاد های عمومی غیر دولتی، بازاریان و اتاق اصناف، شرکت های تولیدی، سپاه، بسیج، هلال احمر، کمیته امداد، بنیاد شهید و امور ایثارگران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی و ...  به عنوان سرمایه گذاران پیشنهادی نام بردند.
۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۲۴
کد خبر : ۵۰,۶۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید