سرپرست‌ مدیریت اشتغال و کارآفرینی زنجان: روند رو به رشد آمار اشتغال در استان امیدوار کننده است

سرپرست‌ مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ،‌با اشاره به اینکه روند رو به رشد آمار اشتغال در استان امیدوار کننده است، گفت: میزان اشتغال در بخش مختلف صنعت در استان زنجان افزایش یافته است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در دومین جلسه کمیته تسهیلات اظهارداشت: افزایش میزان اشتغال در حوزه های مختلف کاری امیدوار کننده میباشد و افزایش نسبی میزان اشتغال در واحدهای صنعتی فعال استان میباشد .

وی با اشاره به  اینکه فرهنگ سازی صحیح در امر اشتغال و ترویج فرهنگ جذب و اشتغال آفرینی جوانان تحصیل کرده در مشاغل غیر دولتی و جایگزینی مهارت افزایی بر اخذ مدرک تحصیلی از اهداف مهم کارگروه اشتغال استان است،‌ افزایش اشتغال در بخش صنعت را حاصل تدابیر صحیح در سیاستهای کلان کشوری و استانی دانست و تصریح کرد : این روند افزایشی امیدوارکننده حاصل تدابیر و  سیاستگذاری کلان صحیح در سطح کشور و استان میباشد .
یوسفی خاطر نشان کرد : امیدواریم به حول و قوه الهی و با همدلی و همزبانی ، با توسعه اشتغال در همه بخشها بویژه بخش خدمات استان شاهد افزایش میزان اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در استان و کشور باشیم .
۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۰۹
کد خبر : ۵۲,۰۶۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید