مدیرکل تعاون، کار و رفاه زنجان: خدمتگزاری به مردم در جامعه ما ارزش و اهمیت بالایی دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه پاسخگویی به موقع به ارباب رجوع موجب رضایتمندی مردم است اظهارداشت: خدمتگزاری به مردم در جامعه ما ارزش و اهمیت بالایی دارد وبه عنوان یک ارزش شناخته شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب اداره کل گفت: همه ما وظیفه داریم ضمن حفظ احترام و رعایت ادب در گفتمان و ارتباط مردمی ، پاسخگوی خواسته ها و درخواست های آنان باشیم و البته این معنای برآوردن تمام خواسته ها نیست.

وی تصریح کرد : این سفارش قرآن کریم است که باید با مردم به خوبی و نیکی سخن گفت زیرا خدمت به مردم که ولی نعمت ماهستند از بالاترین ارزشها در نزد خدا برخوردار است.

 غریوی خاطرنشان کرد: حقوق شهروندی مفهومی است مستقر بر قوانین الهی و اجتماعی که مجموعه روابط بین انسانها را سامان می دهد و صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان از مهمترین مسئولیت های دولت و خادمین ملت است.در همین راستا اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان برای ارتقا رضایت مندی شهروندان تمام تلاش خود را مینمایند.

۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶
کد خبر : ۵۲,۰۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید