هشتمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری کرمانشاه برگزار شد

هشتمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه ، دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان در ادامه گفت: از محل تسهیلات اختصاص یافته  در سفر مقام معظم رهبری به استان که مبلغ 700 میلیارد تومان  بوده تاکنون بیش از 2 هزار و 540 طرح با رقم بیش از 739 میلیارد تومان به بانک های عامل معرفی  که از این تعداد2 هزار و 443 طرح با اعتبار 689 میلیارد و118میلیون تومان مصوبه کارگروه را اخذ نموده و یک هزار و 427  طرح با مبلغ 537 میلیارد و 654میلیون تومان تاکنون  توسط بانک های عامل استان پرداخت شده است.

یاوری در خصوص  برگزاری نمایشگاه کار در استان عنوان کرد: این نمایشگاه با هدف معرفی شرکت ها و کسب و کارهای جدید، ارایه ایده و راهکار به دانشجویان و فارغ التحصیلان برای یافتن شغل آینده و تعامل و ارتباط هر چه بیشتر دانشگاه با صنعت و به عبارتی ایجاد انگیزه و خود باوری در قشر تحصیل­کرده است.

وی ادامه داد:  این نمایشگاه توسط اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی در آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد که در این نمایشگاه کارگاههای آموزشی نیز در زمینه خودشناسی شغلی و مشاوره­ های شغلی برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: سعی همه ما برنامه ریزی درست و به­ دور از سهل انگاری های مسئولین گذشته استان  می باشد و  دیگر فرصت آزمون و خطا وجود ندارد و به شکلی باید عمل کنیم که درصد خطا به حداقل برسد و امید داریم در این راستا از حمایت مردم  استان مثل همیشه بهر ه مند شویم و آنچه که ایشان لیاقت دارند در برنامه ریزی ها پیش بینی گردد.

گفتنی است: در پایان این جلسه سازمان صنعت، معدن و تجارت در زمینه های صنعتی و خدماتی در خصوص تجربیات موفق استان های دیگر  گزارش ارایه کردند.
۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰
کد خبر : ۵۲,۰۷۴
کلیدواژه ها: داود یاوری مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه در هشتمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری از تصویب سه طرح اقتصادی در بخش کشاورزی از محل خط اع

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید