همزمان با هفته دولت مدیرکل تعاون، کار و رفاه خراسان رضوی از دو واحد صنعتی در قوچان بازدید کرد

به مناسبت هفته دولت مهندس احمدی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی درسفر یک روزه به شهرستان قوچان با فرماندار دیدار و گفت وگو و در ادامه از دو واحد تولیدی بازدید کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی، مهندس احمدی در دیدار با فرماندارضمن تقدیر و تشکر از توجه و زحمات فرماندار و معاونین فرماندار و ابراز خرسندی از اینکه عمده ترین دغدغه های مسئولین شهرستان، توجه به مباحث کارگری است اظهار داشت: باید زیرساخت های لازم را برای انجام هرچه بهتر امور محوله با کمک مسئولین استان و شهرستان ایجاد کنیم تا بتوانیم در ادارات شهرستان های تابعه با بهره وری بالاتری به رتق و فتق مسائل و مشکلات بپردازیم. در این دیدار راهکارهای رونق اشتغال شهرستان  تبادل نظر به عمل آمد و مسائل کارگری وکارفرمایی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

مهندس احمدی در ادامه سفر ازکارخانه آرد رضا و همچنین کارخانه محصولات لبنی پادارتوس قوچان بازدیدکرد. وی دراین بازدید افزود : کارگران باید توجه داشته باشند که ارتقاء بهره وری و انجام کار مفید و تلاش بیشتر آنان موجب حفظ و پایداری بنگاههای اقتصادی است.

مهندس احمدی اظهار داشت : اعتقاد دارم اگر از همین ظرفیت های موجود واحد های تولیدی و صنعتی استان حداکثر استفاده صورت گیرد بخشی زیادی از مشکل اشتغال نیروی کار حل شده و این افزایش بهره وری ، بحران های اقتصادی و مالی واحد ها را نیز به مرور برطرف خواهد کرد .

وی ادامه داد : امروز صنعت کشور بیش از پیش به حمایت بانک ها نیاز دارد و امیدواریم نقش سیستم بانکی کشور در این خصوص پر رنگ تراز گذشته احساس شود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  بدنبال بازدید های خود از واحد های تولیدی و صنعتی استان هدف از این بازدیدها را بررسی فعالیت و توانمندی این کارخانه ها و شناسایی نقاط ضعف و ارائه راهکارهای کاربردی برای توسعه و تقویت این مجموعه های تولیدی جهت ایجاد اشتغال برشمرد.

وی ، ضمن تشکر از مدیرعامل ، مسئولین و سایر کارکنان آن مجموعه ها اظهار داشت : چرخ اقتصاد کشور امروز در دستان کارگران و کارفرمایان است و مسئولیت سنگین و حساسی  به عهده آنان می باشد .

وی افزود : حفظ اشتغال موجود در استان جزو مهمترین وظایف امروز ما به شمار می رود بنابراین از هیچ تلاش و کوششی  برای تحقق این موضوع دریغ نخواهیم کرد  .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی عنوان کرد : اکنون فضای رقابتی در بازارهای داخلی و بازارهای بین المللی حکمفرماست و خلاقیت در کنار تولید محصول با کیفیت می تواند کمک شایانی به حفظ واحد های تولیدی در این فضا بنماید .

مهندس احمدی دربازدید ازکارخانه آرد رضا درقوچان گفت: یکی ازمشکلات کارخانه آرد عدم استفاده از تولید به صورت کامل بوده که باعث ایجاد ضرر وزیان می شودکه باید ازروشهای مختلف منجمله از صادرات گندم جلوگیری وپس ازفرآیندهای لازم تبدیل به آرد و صادرات انجام تا از زیان انباشته کارخانجات آرد جلوگیری شود.

مدیرعامل کارخانه پادراتوس گفت: در سال  1371 تاسیس و کار خود را با تولید محصولات پنیر آب نمکی و خامه پاستوریزه آغاز نمود. با توسعه ظرفیت کارخانه پس از گذشت قریب به 18 سال در حال حاضر این مجموعه با بهره گیری از 100 نفر پرسنل مجرب و دستگاه های مدرن تولید و  استفاده از مواد اولیه خصوصا شیر تامینی از منطقه قوچان و مشهد مشغول به تولید انواع فراورده های لبنی می باشد.

این مجموعه با داشتن شبکه توزیع و نمایندگی های فراوان در سراسر کشور توانسته محصولات باکیفیت خودرا در بیش از 20 استان کشور و چند کشور همجوار در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد که در این راستا تلاش مضاعفی در جهت گسترش شبکه توزیع، تعدیل قیمت ها از طریق حذف واسطه ها  و سهولت دسترسی مصرف کننده به محصولات به صورت کاملا جدی در دست انجام است.

همواره تلاش این مجموعه در جهت تولید محصولات متنوع و ارتقاع سطح کیفی محصولات و در کل جلب رضایت مصرف کنندگان و افزایش تعداد دوستداران و محصولات پادراتوس بوده است.

در این میان همواره تلاش نموده ایم تا ضمن ارائه یک برنامه غذایی مناسب برای کلیه سنین مصرف کنندگان و همگام با برنامه های بهداشتی و غذایی بین الملی در جهت فرهنگ سازی مصرف صحیح، سلامت خانواده ها را در راس اهداف خود قرار داده  و هر روز محصولاتی جدید تر و با کیفیت بهتر در اختیار هموطنان  و سایر مصرف کنندگان قرار دهیم.

مجموعه پادراتوس در این راه با بهره گیری از تجارب و توانایی های سایر مجموعه های صاحب نام بین المللی در زمینه های تحقیقاتی ، خدمات رسانی  ودیگر زمینه ها وابسته به فعالیت خود در تلاش است تا به بالاترین سطح کیفی دست یابد.

۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۵۴
کد خبر : ۵۲,۱۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید