نشست عفاف و حجاب مسوولان فرهنگی واحدهای تولیدی در قزوین برگزار شد

نشست فرهنگی عفاف و حجاب با حضور مسؤولان فرهنگی واحدهای تولیدی در قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با حضور رحمانی معاونت امور اجتماعی نشستی درخصوص عفاف وحجاب با موضوع راهکارهای توسعه وگسترش فرهنگ عفاف و حجاب با حضور مسئولین فرهنگی واحدهای تولیدی و صنعتی ،مسئول فرهنگی بسیج امام علی (ع ) شهرستان قزوین و همچنین تشکلات کارگری وکارفرمایی ، شورای اسلامی کار و مجمع نمایندگان تشکیل شد.

 رحمانی گفت : به منظور اتخاذ راهکارهای توسعه و گسترش فرهنگ عفاف وحجاب در بین واحدهای تولیدی و صنعتی مواردی همچون حفظ عفاف و حجاب که موجب ایجاد یک محیط امن اخلاقی در واحد می شود بایستی مورد توجه قرارگیرد.
 وی در ادامه تاکید کرد: حلقه های صالحین بسیج  خواهران به طور مداوم در واحدها تشکیل شود و از خواهرانی که در این حلقه ها فعالیت دارند میتوان به عنوان ظرفیتهایی در جهت توسعه و گسترش عفاف و حجاب در واحدها استفاده نمود و در جهت افزایش توانمندی اساتید حاضر در کلاسهای حلقه صالحین یک جلسه آموزشی به منظور حساس سازی موضوع عفاف و حجاب در سطح واحدهای تولیدی و صنعتی  برگزار نمائید.  
وی همچنین افزود:  هر ساله جشنواره کار آفرینان برتردر استان  برگزار می شود که میتوان در این جشنواره از مدیران واحدهایی که در مباحث عفاف و حجاب فعال بوده اند تقدیر کرد.

۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸
کد خبر : ۵۲,۱۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید