پنجمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه در استان مرکزی برگزار شد

پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی در استان مرکزی در راستای هماهنگی برنامه های هفته دولت به میزبانی اداره کل بهزیستی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ناصر شیخی ضمن تبریک هفته دولت به همه دولت مردان وخدمتگزاران خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اهمیت برگزاری برنامه های هفته دولت تاکید کرد و گفت:  برنامه‌های امسال هفته دولت با شعار "دولت تدبیر و امید؛ دولت همدل مردم" و با انسجام و هماهنگی بین دستگاههای وزارت متبوع اجرا خواهد شد .

وی گفت: دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان مرکزی بایستی گزارش عملکرد مشتمل بر اینفوگرافی آماری و مقایسه‌ای دو سال اخیر دولت تدبیر و امید با 2 سال قبل از آن را به مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارتخانه ارائه دهند تا در تولیدات رسانه‌ای و ایجاد نمایشگاه فضای مجازی  مورد استفاده قرار گیرد.

شیخی افزود :هفته دولت و به دنبال آن هفته تعاون فرصتی است جهت افتتاح طرح های قابل افتتاح که یقیناً این موضوعات در حوزه های مربوطه عملیاتی خواهد شد.

وی اجرای برنامه ملاقات عمومی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از دیگر برنامه‌های هفته دولت برشمرد و گفت: مدیران در یکی از روزهای هفته مذکور برنامه ملاقات مردمی با عنوان درهای باز را اجرا نمایند.

ایشان در ادامه  بر اطلاع رسانی دقیق و به موقع فعالیت ها و اقدامات حوزه وزارت متبوع  در هفته دولت تأکید کردند.

شیخی ، هفته دولت را فرصت مناسبی برای بیان عملکرد دستگاههای تابعه و تلاش در راستای ارائه خدمات صادقانه دولت تدبیر و امید به مردم این استان دانست.

گفتنی است در این جلسه شیخی،رئیس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با  تبریک روز پزشک از خدمات ارزنده و عملکرد دکتر بابک عدلی مدیر درمان تامین اجتماعی،دکتر جیریای مدیر کل بیمه سلامت و دکتر رفیعی مدیر کل بهزیستی که از پزشکان متخصص و متعهد عضو شورای هماهنگی استان محسوب می شوند با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آورد.۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸
کد خبر : ۵۲,۱۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید