به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛ ساخت صفحات تخصصی بر روی سایت اداره کل مازندران با هدف افزایش آگاهی مردم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از ساخت صفحات تخصصی با موضوع بازرسی کار، روابط کار و تعاون بر روی سایت اداره کل با هدف ارائه خدمات مطلوب و افزایش آگاهی مردم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران طی گفت وگویی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت اظهار داشت: هدف همه ما خدمت رسانی به مردم استان و در نهایت توسعه مازندران می باشد و به این مهم توجه ویژه داریم.
وی افزود: هفته دولت بهانه ای برای افزایش کیفیت خدمات در دستگاههای اجرایی است که امیدواریم رضایت ارباب رجوع را در پی داشته باشد.
مهندس اصغری خاطر نشان کرد: متأسفانه در برخی از موارد شاهد این هستیم که مردم برای انجام امور روزمره مربوط به این اداره کل از روی عدم آگاهی از اشخاص دیگری مشاوره دریافت می کنند و این کار هزینه زیادی را برای آنان دارد.
وی در ادامه افزود: برای همین مسأله صفحاتی را بر روی سایت اداره کل طراحی شده است که بهترین مشاور برای مردم شریف استان می باشد و خواسته ما از اربابان رجوع این است که قبل از انجام هر کار به مطالعه این صفحات بپردازند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با تأکید بر توجه به روابط کارگری و کارفرمایی بیان داشت: با مراجعه به سایت اداره کل با آدرس mazandaran.mcls.gov.ir و کلیک بر روی قسمت روابط کار در سمت چپ صفحه می توان اطلاعات بسیار خوبی  از قبیل قانون کار، نمونه قرارداد کار، پرسش و پاسخ قانون و کار، بخشنامه های مزدی و راهنما جهت ارائه شکایات را مطالعه نمود که در واقع با خواندن این مطالب مهم آگاهی مردم افزایش خواهد یافت.
مهندس اصغری با تأکید بر ضرورت کاهش حوادث ناشی از کار و توجه به بازرسی کار در استان تصریح کرد: با کلیک بر روی بخش بازرسی کار در سایت اطلاعات مهمی که خواندن آن برای کارگران و کارفرمایان ضروری می باشد از قبیل راهنمای مشاغل سخت و زیان آور، راهنما در صورت بروز حوادث ناشی از کار، مقالات پژوهشی ، نمونه حوادث ناشی از کار در سطح کشور با هدف عبرت از آن و راهنمای اخذ تأیید صلاحیت ایمنی وجود دارد که به شرکای اجتماعی این اداره کل و مردم  استان کمک شایانی خواهد نمود.
وی افزود: در بخش تعاون نیز مشکلات فراوانی از روی عدم آگاهی برای مردم عزیز بوجود آمده بود که با مراجعه به بخش امور تعاون در سایت می توان اطلاعات بسیاری را از قبیل نحوه تشکیل تعاونی، قانون تعاون، نمونه اساسنامه های شرکتهای تعاونی و آموزش سامانه های الکترونیکی بخش تعاون را دریافت نمایند که برای علاقه مندان به این حوزه اطلاعات موثری می باشد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در پایان اظهار داشت: همه تلاش خود را برای کمک به شرکای اجتماعی خود و مردم شریف استان مازندران بکار می گیریم و امیدواریم بتوانیم نقشی در این مهم ایفا نماییم.
۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵
کد خبر : ۵۲,۱۸۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید