برگزاری شورای اداری تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد در شهرستان خاتم

به مناسبت بزرگداشت هفته دولت جلسه شورای اداری تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد در آموزشکده کشاورزی امین شهرستان خاتم ، با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرماندار خاتم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در این جلسه که با رویکرد بررسی مصوبات جلسه قبل آغاز شد،ابتدا محمد رضا فلاحتی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان خاتم ضمن تبریک هفته دولت و دهه کرامت به ارائه گزارشی از فعالیت های حوزه خود پرداخت.

سپس محمد زاده رحمانی،فرماندار شهرستان خاتم با تاکید بر اینکه این شهرستان به سمت  نزدیک شدن به شهرهای پرجمعیت در حرکت است،اظهار داشت:چرخه صنعتی پسته را در شهرستان خاتم اجرایی می کنیم تا از فعالیت های جانبی آن ارزش افزوده به شهرستان بازگشته و ایجاد اشتغال را به همراه داشته باشد.

وی افزود:سعی ما بر آن است که شهرستان بتواند ظرفیت های خود را در حوزه گردشگری نشان داده و از این فرصت در رشد و توسعه خاتم استفاده شود.

در ادامه محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: لازمه حل مشکلات  و  اصلاح وضعیت آمایش سرزمین در استان نگاه برنامه ریزی می باشد.

ریاحی بیان کرد:شهرستان خاتم با توجه به توانمندی های بخش کشاورزی و گردشگری  می تواند به جایگاه بالاتری در فعالیت های اقتصادی دست یابد که نیازمند ظرفیت سازی مناسب می باشد.

در پایان مدیران و روسا ستادی و شهرستانی ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در مورد مصوبات جلسه قبل اعلام نموده و در این راستا به بحث و هم اندیشی پرداختند.

۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۵۲,۲۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید