مدیرکل تعاون،کار ور فاه خراسان جنوبی: همدلی، همکاری و وفاق رمز موفقیتمان است

جشن روز کارمند با حضور صمیمی همکاران اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی و مدیر کل استان به منظور بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ جشن روز کارمند با حضور صمیمی همکاران اداره کل و مدیر کل استان به منظور بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند برگزار شد.

محمد سنجری ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله گذشته و موفقیت های بدست آمده توسط این اداره کل، از جدیت و پیگیری و انجام درست کارهای کارشناسانه و برنامه ریزی شده توسط همه همکاران در اداره کل و شهرستان ها قدردانی نمود.

وی کسب مقام اول ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در بین 42 دستگاه اجرایی در استان، کسب رتبه اول در خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع در استان، کسب رتبه برتر ترویج فرهنگ نماز در استان و قرارگرفتن در ردیف 5 دستگاه برتر در حوزه عفاف و حجاب را مرهون تلاش های بی وقفه همه همکاران دانست و با تاکید بر پتانسیل های موجود و توانایی همکاران در این اداره ،ابراز داشت تا با حفظ این موقعیت به موفقیت های جدید نیز دست خواهیم یافت.

سنجری همدلی ، وفاق و همراهی کلیه همکاران در ادارات و نمایندگی ها را رمز موفقیت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی بیان کرد.

این مقام مسئول پذیرش انتقادات سازنده و پیشنهادات کارشناسی شده را در کلیه سطوح قابل طرح و پذیرش دانست و از همه همکاران خواست تا با فکر جدید، نوآوری و خلاقیت بیش از پیش این اداره کل را به سیستمی پویا و اثربخش تبدیل کنند.

سنجری از همکاری همه افراد در اداره جهت مصرف بهینه منابع قدردانی کرد و گفت: کمبود منابع و امکانات نباید مانعی در برابر انجام کیفی و صحیح امور گردد.
در پایان جلسه مدیر کل با اهداء لوح یادبود از کلیه همکاران در مرکز استان و شهرستانها تقدیر کرد.

۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |
کد خبر : ۵۲,۲۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید