نشست خبری مدیران شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد

به مناسبت هفته دولت نشست خبری مدیران شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد در سالن تلاش این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در این نشست خبری که به ریاست محمد حسین ریاحی،مدیر کل این اداره و با حضور مدیران عضو شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد،ابتدا کاظم عاقبت خیری دبیر شورا،به ارائه گزارش عملکرد و مصوبات این شورا پرداخت و بیان کرد:تعداد زیادی از جلسات این شورا با حضور مقامات کشوری برگزار شده که برآیند خوبی برای پیشبرد اهداف وزارت متبوع داشته است.

سپس محمد حسین ریاحی،رئیس شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر جایگاه وفاق  و همدلی در پیشبرد برنامه های اجرایی اظهار داشت:مدیران عضو شورای هماهنگی باید در راستای پیشبرد اهداف عالیه وزارت متبوع و ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف تلاش نمایند.

وی خاطرنشان کرد:آشنایی اصحاب رسانه با مدیران این شورا ضرورتی برای انعکاس فعالیت ها به جامعه هدف می باشد که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه مدیران شورای هماهنگی (صندوق بازنشستگی،صندوق بیمه اجتماعی و روستاییان و عشایر،اداره کل بیمه سلامت،صندوق کارآفرینی امید،اداره کل فنی و حرفه ای،اداره کل بهزیستی،بانک رفاه کارگران و بانک توسعه تعاون،اداره کل تامین اجتماعی ،مدیریت درمان تامین اجتماعی استان یزد) به ارائه گزارش عملکرد و پاسخ به سوالات خبرنگاران پرداختند.

۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۴۳
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۵۲,۳۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید