اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر در بین 10 دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: در هفدهمین جشنواره شهید رجایی 90 دستگاه اجرایی شرکت داشتند که بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی 10 دستگاه موفق به کسب رتبه های برتر شدند.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حمیدرضا افزود: نتایج این جشنواره برآمده از ارزیابی هایی است که در طول سال از دستگاه های اجرایی شده است و کل این ارزیابی ها نیز 1000 امتیاز دارد.

پناه تصریح کرد: دریافت بودجه از مرکز از جمله شاخص های مهم بود که امسال به شاخص های ادارات برتر اضافه شد، طوری که هر دستگاه اجرایی که اعتبار بیشتری از مرکز برای اجرای طرح های مختلف جذب کرده باشد، امتیاز بیشتری نیز به آن تعلق می گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر موفقیت های یکسال گذشته را که موجب شد در بین 10 دستگاه برتر قرار گیرد چنین برشمرد:

1-     رشد 989 درصدی جذب اعتبار تملک دارایی ملی در مقایسه با سال قبل

2-     کسب رتبه برتر کشوری جذب اعتبار مشاغل خانگی

3-     کسب عنوان گروه بهداشتیار نمونه کشور

4-     کاهش مدت زمان رسیدگی به اختلافات کارگری و کارفرمایی از 23 روز به 12 روز

5-     کاهش 55 درصدی نرخ حوادث ناشی از کار

6-     تشکیل 195 تعاونی با فرصت شغلی 4200 نفر

7-     18 مورد سفر معاونین وزیر به استان

ادارات کل استاندارد، دامپزشکی، حمل ونقل و پایانه ها، ثبت احوال، کمیته امداد، شرکت های آب و فاضلاب، توزیع نیروی برق، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان جهاد کشاورزی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت گاز استان بوشهر به ترتیب رتبه های اول تا دهم جشنواره شهید رجایی استان بوشهر را بدست آوردند.

۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر |
کد خبر : ۵۲,۳۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید