تعاونی های برتر هرمزگان انتخاب شدند

مدیر تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از مجموع تعاونی های ثبت نام شده استان در سامانه تعاونی های برتر، شش تعاونی و یک اتحادیه تعاونی برتر انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، "موسی نجفی" افزود: این تعاونی ها  در جشنواره تعاونی های برتر استان که 11 شهریورماه امسال برگزار می شود، تجلیل و همچنین برای حضور و رقابت در جشنواره تعاونی های برتر نیز معرفی شدند.

وی بیان کرد: به منظور شرکت در دهمین جشنواره ملی تعاونی ‌های برتر، 171 شرکت تعاونی استان در سامانه این جشنواره در بخش های مختلف همچون کشاورزی، خدمات، صنعت و معدن، مسکن، سهام عدالت، آموزش، حمل و نقل، و تعاونی های دانش بنیان ثبت نام کردند.

نجفی، توجه به ظرفیتها و پتانسیل های بالقوه شرکتهای تعاونی در حوزه های مختلف کاری، تبیین کارکردهای تعاونی در راستای توسعه اقتصادی و اصلاح نگرش ها در خصوص بخش تعاون، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد بستر مناسب در بالندگی نیروی انسانی و حفظ و صیانت از نیروی کار را  از جمله اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

11 تا 17 شهریورماه امسال بنام هفته تعاون نامگذاری شده است.

 

 

۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱
کد خبر : ۵۲,۳۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید