سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قم: مجموعه تعاون، کار و رفاه در تحقق شعار سال نقش اول را دارد

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قم و هیات همراه ازاداره کل بازدید و ضمن تبریک هفته دولت و تعاون طی سخنانی ابراز داشت : در بین وزارتخانه ها و ادارات کل، تعامل این اداره کل بسیار وسیع و گسترده است و نقش این مجموعه با هیچ دستگاهی قابل مقایسه نیست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان قم دهناد همچنین با بیان اینکه اهمیت این مجموعه به گونه ای است که ما باید خیلی مراقبت کنیم و از ظرفیت این اداره کل برا ی تحقق شعار همدلی و همزبانی  دولت و ملت استفاده ببریم گفت:به اعتقاد من در تحقق شعار سال مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقش اول را دارد.

وی افزود:همه دولتها تلاش می کنند شکاف بین دولت و ملت به حداقل برسد تا به اقتدار و امنیت ملی دست پیدا کنند.

دهناد با بیان اینکه کارکرد این اداره کل چندوجهی و چند منظوره است ادامه داد:کارکرد های این اداره کل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی است و از جهت نوع کار ماموریت وسیعی دارد، از نظرجمعیتی کل جامعه را پوشش می دهد و از جهت محتوایی هم مجموعه ای از فعالیتهای متنوع را پوشش می دهد.

نصراله بازوند مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم ، ضمن قدردانی از همه کارکنان که در پست های مختلف اداری در اجرای موفق برنامه ها نقش عمده ای داشتند اظهار داشت : عامل اصلی در موفقیت های بدست آمده در بخشهای مختلف عنایات خاص کریمه اهل بیت(س) و همراهی و همدلی تمامی دست اندرکاران و خادمان تحت مدیریت عالی استان بوده است.

در ادامه تعدادی از معاونین مشکلات و نیازمندی های حوزه تحت مدیریت خود را بیان کردند.

همچنین در پایان مهندس دهناد و هیات همراه از اداره کل بازدید نمودند.

۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۲۲
کد خبر : ۵۲,۳۶۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید