مدیرکل تعاون، کار و رفاه هرمزگان در آیین تقدیر از کارمندان نمونه: تکریم ارباب رجوع سرلوحه کارمندان قرار گیرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر برخورد مناسب با ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: کارکنان دولت تکریم ارباب رجوع را در اولویت کاری خویش قرار دهند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "مهندس سلیمی" در آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تجلیل از کارمندان نمونه عضو شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در استان که در سالن بانک توسعه تعاون با حضور مدیران عضو شورای هماهنگی برگزار شد، افزود: کار برای خدا و خدمت صادقانه و بی منت به مردم رمز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر است.

وی با تاکید بر این که عدم برخورد مناسب با مردم نارضایتی را نیز به همراه دارد، بیان داشت: برخوردهای نامناسب با ارباب رجوع موجب می‌شود که چرخه خدمات رسانی با مشکلاتی مواجه شود و مراجعه کننده را نیز با نوعی سردرگمی مواجه سازد.

مهندس سلیمی در ادامه با اشاره به گرامیداشت هفته دولت، اظهارداشت: هفته دولت یادآور خدمات و تلاش های ارزنده دولتمردان خدمتگزار و شهیدان باهنر و رجایی است و این دو شهید بزرگوار اعتقاد راستین به انقلاب و نظام را بعنوان الگویی برای خود قرار داده و معتقد به این بودند که در عرصه زندگی فردی و سیاسی اجتماعی باید پایبند به اسلام و آموزه های دینی بود و آن را عینیت بخشید.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: دولتمردان باید این شهیدان را الگو و سرمشق کار خود قرار دهند وهدف آنان تنها خدمت رسانی و رضایت مردم باشد.

در حاشیه این مراسم که با اجرای موسیقی همراه بود از 98 کارمندان نمونه دستگاههای عضو شورای هماهنگی با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر شد.

۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۳۰
کد خبر : ۵۲,۳۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید