بازدید مدیرکل تعاون کار و رفاه سیستان و بلوچستان از تعاونی مصرف 15 خرداد و اتحادیه تعاونی مصرف کارکنان دولت

در اولین روز هفته تعاون مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با حضور در محل تعاونی مصرف 15 خرداد و اتحادیه تعاونی مصرف کارکنان دولت ضمن بازدید از امکانات این فروشگاهها با اعضای هیات مدیره آنان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان،جهاندیده در ادامه این بازدید ضمن تشکر از اقدامات تعاونی های موصوف در جهت تحقق اهداف بخش تعاون در استان و تقویت روحیه مشارکت پذیری مطلوب در بین اعضای این تعاونی ها،بخش تعاون را به عنوان یکی از بخشهای مزیت دار دانست و خواستار تعمیق و توسعه آن در بخشهای مختلف اقتصادی در استان شد.
وی در ادامه باتوجه به پتانسیل و توانمندی اتحادیه تعاونی مصرف کارکنان دولت خواستار توسعه خدمات به تمامی مردم شهرستانهای استان شد و آمادگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان را در جهت حمایت و پشتیبانی از تعاونی ها اعلام داشت.
وی حل مشکلات بیمه و مالیاتی برخی از تعاونی ها را با مشارکت دستگاههای استانی و تامین منابع مالی برای آنان از اهم فعالیتها در این زمینه عنوان کرد.
لازم به توضیح است که فروشگاههای مذکور به مناسبت هفته تعاون اقدام به توزیع انواع کالا با تخفیف ویژه و اقساط بلندمدت نموده اند.
۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲
کد خبر : ۵۲,۶۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید