مدیرکل تعاون، کار و رفاه کرمانشاه: ترویج فرهنگ تعاون از مهمترین مولفه های توسعه تعاونی هاست

داود یاوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در گرامیداشت هفته تعاون ضمن تبریک ایام هفته تعاون که مقارن با هفته دولت بود گفت: توسعه تعاونی­ها نیازمند عزم ملی است که بایستی فرهنگ آن در جامعه نهادینه شود.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه ، یاوری ادامه داد: برای دستیابی به هفت مولفه تعریف شده در عرصه تعاون باور فرهنگ تعاون نقش کلیدی را ایفا می کند که تمام تلاش دولت تدبیر و امید نیز در این راستا است چرا که با باور فرهنگ تعاون و توسعه تعاونی ها می توان علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار پایه های اجتماعی را نیز در بین اقشار مختلف تحکیم نمود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از افتتاح سه طرح تعاونی در زمینه های تولیدی و خدماتی خبر داد و گفت: تعاونی 4676 تولید نان برنجی با ظرفیت 500 تن در سال با سرمایه گذاری بیش از 480 میلیون تومان در شهرستان کرمانشاه، تعاونی 4541 تولید مرغ گوشتی 20 هزار قطعه ای باسرمایه گذاری 400 میلیون تومان در شهرستان اسلام آباد غرب و افتتاح تعاونی 4037 تالار پذیرایی با ظرفیت 1000 نفر و سرمایه گذاری 900 میلیون تومان در شهرستان گیلانغرب از جمله این طرحها است.

وی تصریح کرد: سرمایه گذاری صرف شده این طرحها بیش از یک میلیارد و 870 میلیون تومان است که مبلغ 415 میلیون تومان کل سرمایه طرحها از محل تسهیلات بانکی بوده است.

گفتنی است: مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا با حضور مدیرکل و روسای ستادی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و جمع کثیری از تعاونگران در مزار شهدا بمنظور تجلیل از مقام شامخ ایشان و تجدید پیمان با آرمانهای بلند امام(ره) و شهدا برگزار شد.
۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷
کد خبر : ۵۲,۶۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید