استاندار خراسان رضوی درجشنواره تعاونی های برتر خبر داد: فعالیت حدود 8 هزار واحد تعاونی در خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی در عرصه تعاونی‌ها جزو استان‌های تراز اول کشور است، نزدیک به 8 هزار واحد تعاونی در استان وجود دارد و امسال سه تعاونی خراسان رضوی عنوان نمونه کشوری را کسب کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در مراسم تقدیر از تعاونی‌های برتر خراسان رضوی اظهار کرد: جهادی که در قرآن از آن یاد شده است بیشترین تلاش آن متکی بر ارزش‌های اسلامی است، در یک زمانی که کشور ما توسط دشمنان خارجی تهدید می‌شد جوانانی امثال شهید کاوه رفتند تا استقلال و آزادی ما پا برجا بماند لذا این آرمان شهدا امروز در عرصه دیگری معنا پیدا می‌کند.

استاندار خراسان رضوی افزود: این خواست همه است که کشورمان در همه عرصه‌های زندگی به عنوان یک الگو کار خود را انجام دهد، در یک زمانی این مجاهدت در جبهه‌ها صورت می‌گرفت اما امروز با توسعه کشور این مجاهدت میسر می‌شود.

وی بیان کرد: در این جهاد کسانی فعالیت می‌کنند که در حوزه‌های اقتصاد و تولید ثروت برای مردم کار انجام می‌دهند لذا در نگاه اقتصادی جمهوری اسلامی به بحث تعاونی‌ها احتیاج به فضایی داریم که ظرفیت‌ها و مردم به عرصه کارآفرینی وارد شوند.

استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: استان خراسان رضوی در عرصه تعاونی‌ها جزو استان‌های تراز اول کشور است، نزدیک به 8 هزار واحد تعاونی در استان وجود دارد و امسال سه تعاونی خراسان رضوی عنوان نمونه کشوری را کسب کردند.

رشیدیان ابراز امیدواری کرد:  کسانی که مسئولیت حمایتی نسبت به این ظرفیت بزرگ دارند و اقتصاد کشور را می‌سازند با وجود تعاونی‌ها نقش خود را ایفا کنند.

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰
کد خبر : ۵۲,۶۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید