ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران واحد های تابعه اداره کل تعاون آذربایجان غربی برگزار شد

با حضور معاون دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران واحد های تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان غربی ، در این نشست که مدیر کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان  و مدیران  دستگاه های تابعه  اداره کل تعاون ، کار ور فاه اجتماعی  استان حضور داشتند  ابتدا مهندس نقی زاده  با عرض خیر مقدم حضور حضار  و بازرسان  اعزامی  از وزارت  ضمن تبریک هفته دولت  و همچنین آغاز هفته تعاون ، با اشاره به اهمیت والای  بحث تعاون در آموزه های دینی  و کلام رهبری  از آن به عنوان  پایه و اساس اقتصاد مقاومتی  یاد کرد.

مهندس نقی زاده در ادامه با بیان اهم اقدامات  و عملکرد اداره کل  و ادارات تابعه گزارشی از خدمات  انجام شده  در استان و در بخشهای مختلف  ارائه کرد.

وی بر لزوم تلاش  و همت بیشتر  و هم افزایی  و همکاری در جهت تحقق  اهداف  و برنامه های وزارت در استان  تاکید کرد.

معاون دفتر مدیریت  عملکرد وزارت متبوع نیز در راس هیات بازرسان اعزامی از  وزارت در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش  و زحمات همکاران  مچموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی  استان  آذربایجان غربی  هدف از تشکیل جلسه را تشریح مواضع دفتر مدیریت عملکرد  که شاخص های آن شخصا توسط وزیر تایید شده است عنوان کرد.

وی با  اعلام اینکه دفتر مدیریت عملکرد ،جزء واحدهای زیر مجموعه وزارتخانه می باشد رصد خدمات ارائه شده به مردم و رسیدگی به شکایات-ارزیابی عملکرد ادارات  و سازمان ها  و نظارت  و بازرسی  و تامین سلامت اداری را از محور های اصلی کار این دفتر عنوان کرد .

مهندس لطفی افزود: بازرسی از مجموعه اقدامات ادارات به معنی مچ گیری نیست بلکه دستگیری از مدیران است که در این ارتباط تلاش ما بر این است تا درکنار مدیران و کارکنان به یک الگوی مناسب برسیم . ملاک عمل ما قانون است و باید مراقب باشیم تا تخلفات اداری از بین برود.

وی با تشریح ابعاد و شاخص های کلیدی سلامت اداری افزود: سلامت اداری یکی دیگر از اهداف این اداره کل می باشد که در سه شاخص تعریف شده است

مهندس لطفی  گفت :نتایج ارزیابیها بر اساس شاخص های عمومی  و اختصاصی که وزارت بر اساس قانون خدمات کشوری ارائه کرده است با رتبه بندی  استان  اعلام خواهد شد.

در ادامه مدیران حاضر در جلسه به ارائه گزارشی از عملکرد خود و بیان مسائل و مشکلات مجموعه های خود پرداختند.

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱
کد خبر : ۵۲,۶۸۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید