دهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان ایلام برگزار شد

دهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان ایلام با حضور حجت الاسلام و المسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، تعاونگران و برخی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در محل سالن جلسات هتل زاگرس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام،  در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان به نقش ارزنده تعاونی ها در توسعه اقتصادی کشورها اشاره کرد و افزود: اقتصاد هر کشور زیر بنای اصلی و اساسی توسعه همه جانبه یک کشور محسوب می شود و تعاونی ها در هر کشور می توانند زیر بنای توسعه اقتصادی باشند.

امام جمعه ایلام در ادامه به تحقق شعار راهبردی رهبر معظم انقلاب با عنوان اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: اعمال این سیاست در عرصه تعاون می تواند زمینه های رشد و ترقی جامعه و توسعه اقتصادی را فراهم کند.

در آغاز این جلسه مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تشریح دستاوردهای دولت در حوزهای مختلف تعاون، روابط کار و رفاه اجتماعی پرداخت.

وی در این جلسه به نظام اقتصادی کشور بر اساس سه رکن تعاونی، خصوصی، دولتی اشاره کرد و گفت: در تمام کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه همانند کشور، بر کاهش تصدی گری دولت و ترغیب و تقویت بخش تعاونی و غیر دولتی تاکید شده است که می تواند باعث  افزایش اشتغال و توسعه پایدار شود.

در پایان جلسه از هشت تعاونی برتر سطح استانی در زمینه های مختلف تقدیر به عمل آمد.

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۰۳
کد خبر : ۵۲,۷۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید