به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون/ تجدید میثاق مدیرکل تعاون، کار و رفاه و تعاونگران هرمزگان با آرمانهای شهدا

به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون، مدیرکل و کارکنان اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان و پاکدامن مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، فتح آبادی رئیس بنیاد شهید شهرستان بندرعباس و جمعی از تعاونگران و تشکل های کارگری و کارفرمایی با حضور در گلزار شهدا، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، قبور آنها را گلباران، غبارروبی و عطرافشانی کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان،"مهندس سلیمی"گفت: همه ساله بمناسبت هفته تعاون، تعاونگران با آرمانهای شهدا، تجدید عهد کرده و این کوچکترین وظیفه ای است که می توانند انجام دهند.

وی افزود: اگر دیروز شهدا برای حفظ نظام در جبهه نبرد حق علیه باطل حضور پیدا کرده و جان خود را نثار کردند، امروز در عرصه اقتصادی و کار باید تلاش کنیم و این امر مورد تاکید مقام معظم رهبری و دولتمردان است که تعاونگران می توانند نقش بسزایی در عرصه اقتصادی داشته باشند.

"مهندس سلیمی" بیان داشت: امروز نقش تعاون که در قرآن نیز به آن اشاره شده است، بر کسی پوشیده نیست و فعالیتهای عمده اقتصادی از طریق شرکت های تعاونی استان، انجام می شود.

100 درصد فعالیت صیادی، حمل و نقل دریایی بار و مسافر و تولید عمده مرغ استان از طریق تعاونی های استان صورت می گیرد.

در ادامه مدیر کل بنیاد شهید نیز به جانفشانی شهدا در دوران انقلاب و دفاع از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران را مورد اشاره قرار داده و ضمن تبریک هفته تعاون، از حضورمدیران و تعاونگران در تکریم شهدا تقدیر نمودند.

همچنین مدیرکل، کارکنان اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی و تعاونگران استان در نماز جمعه این هفته شرکت کردند.

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۳۱
کد خبر : ۵۲,۷۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید