استاندار چهارمحال وبختیاری: اقتصاد مقاومتی با تقویت بخش تعاون قابل تحقق است

دهمین جشنواره تعاونی های برتر با حضور مهندس سلیمانی استاندار چهارمحال و بختیاری ،مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ،مدیران ادارات و نهادهای دولتی ،مدیران ادارات شهرستانی و جمعی از مدیران تعاونی ها و تعاونگران استان چهارمحال و بختیاری در سالن اجتماعات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری، مهندس قاسم سلیمانی استاندار چهارمحال و بختیاری در دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان در شهرکرد افزود: برای تحقق سریعتر اهداف اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر انقلاب باید روحیه تعاون در بین مردم بیش از پیش تقویت و همه اقشار در توسعه کشور سهیم شوند.

وی در خصوص نقش تعاونی ها در ایجاد اشتغال گفت: در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، بخش تعاون رکن دوم اقتصاد است و یکی از هدف های مهم بخش تعاون ایجاد اشتغال، رفع معضل بیکاری و کم کاری در جامعه است.

سلیمانی دشتکی اظهار کرد: باید در بخش تعاون از تمام امکانات بالقوه از جمله نیروی انسانی، منابع داخلی، امکانات دولتی و ایده های نو درجهت رفع معضل بیکاری استفاده کرد.

در دهمین جشنواره تعاونی های برتر از شش تعاونی برتر استان تقدیر شد.

                                      

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲
کد خبر : ۵۲,۸۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید