همزمان با هفته تعاون همایش پیاده روی همگانی در اردبیل برگزار شد

همایش پیاده روی همگانی در دور دریاچه شورابیل بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون با حضور پرشور و گسترده مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، همایش پیاده روی همگانی با حضور گسترده عموم مردم، تعاونگران و کارگران واحدهای تولیدی در مسافت 7 کیلومتر در دور دریاچه شورابیل اردبیل بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون برگزار شد.

در این برنامه که با همکاری هئیت ورزشهای همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان ترتیب یافته بود به 30 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایز نفیس اهدا گردید.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در مراسم پایانی ضمن تبریک هفته تعاون، ورزش را مایه تشاط و شادابی اقشار جامعه عنوان نمود و برای عموم مردم استان و بخصوص کارگران و تعاونگران آرزوی سلامتی و توفیق نمود.

حسین منوری در بخش دیگری از سخنان خود هدف از برگزاری این همایش پیاده روی را ایجاد نشاط و شادابی در جامعه اعلام کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز ضمن قدردانی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل و هیئت ورزش کارگری استان افزود: هیئت ورزش کارگری استان از هیئت های موفق استان می باشد و توانسته است در زمینه ورزش همگانی برای کارگران و تعاونگران برنامه های منظمی را انجام دهد.

در پایان این مراسم با انجام قرعه کشی جوایزی از جمله یخچال ، تلویزیون ، کمک هزینه عتبات عالیات ، وام قرض الحسنه و اسکوتر و گرمکن ورزشی به 30 نفر از شرکت کنندگان اهدا گردید.

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹
کد خبر : ۵۲,۸۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید