همزمان با هفته تعاون معاون فرماندار تربت حیدریه از شرکت تعاونی ها بازدید کرد

به مناسبت هفته تعاون معاونت برنامه ریزی فرماندری شهرستان تربت حیدریه ، بخشدار مرکزی و تعدادی از مدیران تعاونی ، از تعاونی های سهام عدالت ، دهیاری های بخش مرکزی و تاکسیرانی بازدید و در جریان فعالیت های این شرکت ها قرار گرفتند .
به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، در این دیدار اسماعیل پناه معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک هفته تعاون و ارج نهادن به فعالیت تعاون گران ، از حضور تمامی بازدید کنندگان به خصوص معاون فرماندار مهندس عباسپور ، بخشدار مرکزی  قربانی و مدیران تعاونی ها تقدیر و تشکر نمود .

تعاونی دهیاری ها نیز با 49 عضو کار خدمات رسانی به روستاها را در زمینه جمع آوری زباله ، اجرای طرح های عمرانی و ... را بر عهده داشته ضمن اینکه کارگاه تولید وسائل ورزشی ، علائم رانندگی ، نیمکت و سطل زباله و ... را برای روستاها را نیز در اختیار دارد . همچنین تعداد 16 نفر بیمه شده در این تعاونی مشغول به کار بوده و طبق قانون کار حقوق دریافت می کنند .

تعاونی سهام عدالت با 246 هزار عضو در شهرستان دارای 5 نفر پرسنل شاغل بیمه شده می باشد .

تعاونی تاکسیرانی با 450 عضو و دارا بودن نمایندگی محصولات و قطعات ایساکو ، کار خدمات رسانی به اعضاء را بر عهده دارد . این تعاونی همچنین کارگزاری بیمه رانندگان تاکسی را در شهرستان انجام می دهد .


۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵
کد خبر : ۵۳,۰۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید