مدیرکل تعاون، کار و رفاه هرمزگان: اختصاص بیش از 109 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به طرحهای مشاغل خانگی و کسب و کار خرد

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان از اختصاص بیش از 109 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به طرحهای مشاغل خانگی، کسب و کار خرد و طرح های خوداشتغالی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "مهندس سلیمی" افزود: از مجموع 109میلیارد و 160 میلیون تومان، 75 میلیارد و 300 میلیون تومان از محل بند (ج) تبصره 16 قانون بودجه سال جاری برای اشتغال مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و کارفرمایان طرح های مددجویی، هفت میلیارد و 300 میلیون تومان به طرح های مشاغل خانگی، 10 میلیارد و 560 میلیون تومان نیز از محل صندوق کارآفرینی امید و 16 میلیارد تومان نیز بانک مهر اقتصاد از طرف سازمان بسیج به استان اختصاص داده شده است.

وی اضافه کرد: این تسهیلات با سود 4 درصد برای مشاغل خانگی تا سقف 5 میلیون تومان و برای طرح های کسب و کار خرد و خود اشتغالی تا سقف 20 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و پرداخت تسهیلات از طریق مراجعه فرد و یا کارفرما به بانکهای عامل، صندوق کارآفرینی امید و بانک مهر اقتصاد انجام می گیرد.

به گفته ی مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان، افرادی که دارای مجوز مشاغل خانگی و کسب و کار هستند می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند. این تسهیلات به تمامی رشته های تائید شده مشاغل خانگی به صورت مستقل و پشتیبان و صاحبان کسب و کار خرد پرداخت می شود.

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۳۹
کد خبر : ۵۳,۰۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید