امام جمعه پارسیان گفت: تعاونیهای دانش بنیان باید در راس توجه اداره تعاون قرار گیرد

به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون، سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پارسیان و مدیران تعاونیهای برتر شهرستان با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، در این دیدار "حجت الاسلام میرزایی" امام جمعه شهرستان پارسیان ضمن تبریک هفته تعاون گفت: زحمات شما به عنوان بخشی از تلاشگران عرصه اقتصادی و صنعتی کشور، قابل تقدیر است و در آموزه های دینی و همچنین سیاستهای نظام مقدس اسلامی تاکید بسیاری بر فعالیت تعاونی ها شده است.

امام جمعه پارسیان به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی اشاره و تصریح کرد: بدون تعاونیها اقتصاد مقاومتی، اجرایی نخواهد شد.

وی با اشاره به سهم تعاون در اقتصاد کشور خاطرنشان کرد: باید فعالیت در عرصه تعاونی افزایش یابد چرا که سهم تعاون در اقتصاد کشور، سهم بزرگی است و کار شما تعاونگران در این زمینه جواب داده است.

در این دیدار، سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی پارسیان، ضمن تبریک هفته تعاون، گفت: در دولت تدبیر و امید اقدامات مفید و سازنده ای در خصوص بخش تعاون در حال انجام است که تشکیل تعاونی توسعه وعمران شهرستان یکی از اقدامات ارزنده در طی فعالیت این دولت در حوزه تعاون می باشد.

"دهدار" بیان داشت: درحال حاضر تمام فعالیت های حوزه صید و صیادی و حمل و نقل دریایی از طریق تعاونی ها درحال انجام است و در بخش تعاونی های توزیعی (مرزنشین) و تعاونی های تولیدی و خدماتی نیز فعالیت های بسیار موثری انجام شده است.

وی، خواستار ارتقاء فرهنگ تعاون و جایگاه واقعی آن شد واضافه کرد: برای ارتقاء و تثبیت جایگاه تعاونی همه دستگاه باید تلاش کنند.

در پایان این نشست، از تعاونی‌های برتر شهرستان با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۰۰
کد خبر : ۵۳,۰۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید