بازدید سرزده مدیرکل تعاون، کار و رفاه کرمانشاه از ادارات تعاون سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب

جلسه بررسی مسائل و مشکلات ناحیه کارگاهی(مشاغل آلاینده) در فرمانداری سرپل ذهاب با حضور فتح اله حسینی نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین،سرپل ذهاب و گیلان غرب و مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت،معدن و تجارت، مخابرات،گاز وسرپرستی بانک های ملی و رفاه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه، در این جلسه مشکلات ناشی از آلاینده های برخی مشاغل  بررسی و راهکارهای پیشنهادی به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.
داود یاوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه بصورت سرزده به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سرپل ذهاب رفته و طی نشستی صمیمی مشکلات و مسائل همکاران را بررسی کرد.
داود یاوری در این بازدید سر زده به همکاران خود درخصوص رضایت مراجعه کنندگان سفارش کرد و گفت: اولویت اول رضایت مردم است چرا که ما اینجا بواسطه خدمت به ایشان حضور داریم.

وی خطاب به همکاران ادامه داد: مبادا مراجعه کننده ای ناامید و ناراضی از کنار میز ما عبور کند.
وی افزود: تعامل ویژه دولت با مردم سفارش مقام معظم رهبری است  ما پشت سر ولایت فقیه و در کنار مردم خواهیم توانست اهداف و استراتژی وزارت متبوع را به سر منزل مقصود برسانیم .
بنا بر این گزارش داود یاوری در ادامه این بازدید به شهرستان اسلام آباد غرب رفته و در جمع همکاران خود در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان حضور یافته و مسائل و مشکلات ایشان را بررسی کرد.

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰
کد خبر : ۵۳,۰۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید