مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان: حمایت از تعاونیها، عدالت اجتماعی و اقتصادی را در پی دارد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان در مراسم افتتاح شرکت تعاونی پارس کیوی شهرستان بندرگز گفت: حمایت دولت از تعاونیها، عدالت اجتماعی و اقتصادی را در پی خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ، مهندس امرالله عباسی با اشاره به اینکه تعاونی که از نهضت‌های رهایی بخش و تلاش‌های صلح‌طلبانه برای تحقق آرمانهای تاریخی بشر درچارچوب فعالیت‌های اقتصادی استفاده میکند، گفت: تعاون ریشه در باورهای دینی، فرهنگ و تمدن جوامع انسانی دارد.

وی ادامه داد: تعاون هم کارکرد اقتصادی دارد و هم کارکرد اجتماعی بنابر این بخش اجتماعی آن لازمه توزیع عدالت‌گرایانه ثروت است و عدالت اجتماعی با توسعه بخش تعاون امکانپذیر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان افزود: این اداره کل همواره در کنار شرکتهای تعاونی بوده و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد. بنابر این در عین حال از شرکتهای خصوصی می‌خواهیم تا مشارکت خود را در یک رابطه متقابل و تعاملی افزایش دهند. کارکرد نهایی تعاونی‌ها عدالت اجتماعی و ریشه‌کنی فقر است.

امرالله عباسی اظهار کرد: در بسته سیاست‌های تعاون دولت تدبیر و امید، وزارت تعاون و کار ،تسهیل و حمایت از فعالیت‌های تعاونی را بدون کوچکترین مداخله‌گری دولت می‌داند. نگاه به تعاون باید به عنوان یک نهضت اقتصاد اجتماعی و در خدمت اقشار و گروه‌های جامعه و یک رویکرد اقتصادی برای ساماندهی نیازهای مشترک اقتصادی و اجتماعی باشد.
۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |
کد خبر : ۵۳,۰۷۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید