حضور 10 شرکت تعاونی هرمزگان در نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های بخش تعاون کشور

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از حضور 10 شرکت تعاونی استان در نمایشگاه توانمندی‌های بخش تعاون کشور که با حضور"دکتر ربیعی" وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی در محل مصلای تهران افتتاح شد، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان،"موسی نجفی" افزود: این نمایشگاه که به معرفی و ارائه توانمندی­ها و تولیدات و خدمات شرکت­های تعاونی و اتحادیه­های تخصصی پرداخته است به شناسایی و توسعه بازار برای کسب و کارهای تعاونی و ایجاد تعاملات شبکه­ای آنان نیز کمک می کند.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه که بیش از 400 شرکت­ تعاونی با گرایش‌های تولیدی، توزیعی و خدماتی و نیز تعاونی‌های خاص از جمله دانش‌بنیان و زنان از تمامی استانهای کشور در فضایی به مساحت حدود 7000 مترمربع حضور دارند 10 شرکت تعاونی در بخشهای مختلف نیز از استان هرمزگان حضور داشته و به معرفی تولیدات و خدمات خود می­پردازند.

نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون با هدف نمایش ظرفیت­ها و تواناییهای شرکت­های تعاونی در هفته تعاون  از 16 تا  19 شهریور در مصلی امام خمینی (ره) برپا است.

قابل ذکر است که "مهندس سلیمی" مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان هرمزگان و "عباس سالاری" رییس اتاق تعاون استان نیز که بمنظور شرکت در دهمین جشنواره تعاونی های برتر ملی حضور پیدا کرده بودند از غرفه های این نمایشگاه بزرگ بازدید و ضمن گفتگو با مدیران عامل این تعاونی ها، از نزدیک با توانمندی های این تعاونی ها آشنا و از تلاش های آنان تقدیر کرد.

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۴۰
کد خبر : ۵۳,۱۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید