نماینده مردم کاشمر،بردسکن وخلیل آباد: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکنون خوب عمل کرده است

نماینده مردم شهرستان های کاشمر،بردسکن وخلیل آباد گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکنون خوب عمل کرده است.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، دکتر اسماعیل‌نیا نماینده مردم شهرستان های کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی  در گردهمایی مدیران شرکت های تعاونی شهرستان خلیل آباد،اظهار داشت: اگر تعاونی به معنای واقعی تقویت و مورد حمایت قرار گیرد قطعا زنجیره تولید و چرخ اقتصاد به حرکت در می‌آید و از وجود فرد بیکار در جامعه خبری نخواهد بود.

 عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی  افزود: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی اگر قرار است شاهد تحقق و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در جامعه باشیم حوزه تعاونی‌ها می‌توانند نقش بسزایی ایفا کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یکی از ماندگارترین و با ارزشمندترین انقلاب‌هاست  اظهار داشت: نباید در حوزه اقتصاد آسیب‌پذیر باشیم .

دکتر اسماعیل نیا افزود: وجود آسیب در حوزه اقتصاد سبب می‌شود تا دشمنان با اعمال تحریم‌ها، نظام و انقلاب را تحت فشار قرار دهند؛ بنابر این باید با تقویت روحیه تعاون، همکاری و انسجام انرژی‌ها و امکانات شرایطی در حوزه اقتصاد فراهم کنیم که توطئه‌های دشمن علیه نظام و انقلاب اسلامی ایران همچون گذشته خنثی و نقش برآب شود.

در این مراسم دو نفر از تعاونگران شهرستان به نمایندگی از شرکت تعاونی های شهرستان پیشنهاداتی را ارایه نمودند.

در پایان مراسم نیز با اهدا لوح تقدیر و جوایزی از شرکت تعاونی های برتر تقدیر بعمل آمد.
۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴
کد خبر : ۵۳,۱۹۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید