مدیرکل تعاون، کار و رفاه کرمانشاه: تعاونی های استان کرمانشاه در جشنواره ملی تعاونیها خوش درخشیدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه گفت: در دهمین جشنواره تعاونیهای ملی که در تهران برگزار شد تعاونیهای استان کرمانشاه خوش درخشیدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه داود یاوری در این باره گفت : بیش از 30 تعاونی برتر ملی در دهمین جشنواره ملی تعاونیهای برتر معرفی شدند که استان کرمانشاه از بین 6 کاندیدای معرفی شده به این جشنواره توانست جایگاه 3 تعاونی برتر ملی را به خود اختصاص دهد.

یاوری اضافه کرد:  تعاونی 1820 نخ تایر کرد با مدیریت خانم فرزادنیا، تعاونی 237 آرش ترانس کنگاور با مدیریت آقای سلیمی فر و تعاونی مصرف مخابرات(پیام) با مدیریت آقای سانبلی تعاونی های منتخب این جشنواره از استان کرمانشاه هستند.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی با اشاره به برگزاری نمایشگاه تعالی مدیریت تعاون اعلام داشت:  تعاونیهای مرز نشین استان نیز در هفته تعاون  از بین تعاونی های مرز نشین کشور توانستند کسب عنوان نمایند.

یاوری با تاکید بر تغییر نگرش ها  به مجموعه تعاونی ها  در دولت اعتدال و تدبیر وامید اظهارامیدواری کرد که با روند  تحول پیش رو تعاونی های استان بتوانند بیش از گذشته تلاش نموده و خود را در بازار عرضه و تقاضا ثابت نمایند و استان کرمانشاه از نمونه های شاخص تحول تعاونی  ها در کشور محسوب گردد و حال که فضای رقابتی فراهم شده است در بازار رقابت  و در سکوهای ممتاز کشوری ، تعاونی های استان تلاش کنند وظیفه اصلی خود که ایجاد پایه های پایدار اشتغال می باشد  بخوبی به سر انجام برسانند و قطعا اگر بپذیرند که  یکی از چرخ های تحول اقتصاد استان هستند این امر محقق خواهد شد.
لازم به ذکر است: دهمین جشنواره تعاونیهای برتر ملی در محل مجموعه فرهنگی تلاش و با حضور مقام عالی وزارت ، دکتر کلانتری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد که به تعاونگران برتر معرفی شده در جشنواره تندیس و لوح سپاس اهدا نمودند.

حضور آقای نوبخت معاون رییس جمهور به همراه جمع کثیری از معاونین و مسئولین ارشد کشوری در نمایشگاه نیز گوشه ای ازفعالیتها و اقدامات انجام شده در گرامیداشت هفته تعاون بود. از استان کرمانشاه ده تعاونی و نمایندگان اتاق تعاون استان در نمایشگاه حضور داشتند.
گفتنی است: نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون در محل مصلی تهران و در بخشهای مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات برگزار گردید.
۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱
کد خبر : ۵۳,۲۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید