آغاز ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار نمونه خراسان رضوی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از آغاز ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروه کارهای نمونه استان خبر داد.
به گزارش اداره روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی ، مهندس احمدی اظهار اداشت: ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروه کارهای نمونه استان، هیجدهم شهریورماه جاری آغاز شده و تا چهارم مهرماه آینده ادامه خواهد داشت.

مهندس احمدی با بیان اینکه شاخص ها، پرسشنامه ها، نحوه امتیاز گذاری و نیز روش داوری کارگران و گروه کارهای نمونه در دست بازنگری و بازمهندسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته است افزود: امسال و در این دوره، فرایند ثبت نام کاملا بصورت دستی و حضوری با مراجعه کارگران به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می پذیرد .

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی تعداد اعضای هر گروه کار را حداکثر 3 نفر برشمرد و اظهار داشت: انتخاب کارگران و گروه کارهای نمونه در سه بخش اقتصادی (صنعت، خدمات و کشاورزی) انجام می شود .

مهندس احمدی  افزود: در مرحله مقدماتی کارگران نمونه واحدهای اقتصادی می بایست توسط کارفرمایان به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها معرفی گردند که کمیته داوری متشکل نمایندگان این اداره کل و سایر دستگاه های ذیربط و اساتید دانشگاه، پس از بررسی پرونده ها و مدارک و مستندات افرادی که دارای ابتکار، خلاقیت و اختراع می باشند و حائز بالاترین امتیاز شوند به عنوان نمونه استانی انتخاب و به وزارت متبوع جهت بررسی در کمیته ملی معرفی می شوند.

شایان ذکر است جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود.

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰
کد خبر : ۵۳,۴۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید