مدیر کارآفرینی و اشتغال خوزستان خبر داد:‌صدور مجوز فعالیت 4 مرکز مشاوره کارآفرینی جدید در استان

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از اعطای مجوز فعالیت به 4 شرکت مشاوره شغلی در دومین نشست اعضا هیات فنی شرکت های مشاوره،اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان، رضا میرانی در نشست اعضای هیات فنی شرکت های مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی گفت: در جلسه نخست به 4 مرکز مشاوره کارآفرینی در استان مجوز فعالیت داده شد و امروز نیز 5 نماینده شرکت از طرح پیشنهادی تاسیس شرکت مشاوره و اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی دفاع می کنند.

وی ارایه مشاوره های تخصصی و کاربردی به کارآفرینان و سرمایه گذاران در زمینه فعالیت های اقتصادی دانش بنیان و مبتنی بر نوآوری و فناوری جدید و مخاطره پذیر را از هدف های ایجاد این مراکز دانست و گفت: ‌مجوز فعالیت این شرکت ها به صورت تخصصی داده می شود و شرکت هایی که مجوز می گیرند در زمینه های خاص می توانند فعالیت داشته باشند.

میرانی آمادگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان را به منظور ارایه هر گونه حمایت تئوری و عملی به کارآفرینان اعلام کرد و گفت: برای این کار از تمام پتاسیل های قانونی موجود استفاده می کنیم.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان ایجاد کلینیک کارآفرینی و کسب و کار را جزو برنامه های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان عنوان کرد و گفت: ‌این مرکز از زمان ایجاد شغل تا بازنشستگی رهنمودها و مشاوره های لازم را به مراجعان ارایه می دهد.

گفتنی است: در پایان این نشست و پس از صدور آرا، تعداد چهار شرکت میثاق اعتماد گستر، اقتصاد گستر خیام، کوشا گران سواحل کارون و تعاونی فن آوران باختر خرمشهر مجوز ادامه فعالیت در قالب شرکت مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی را کسب کردند و صدور مجوز فعالیت شرکت مهندسین مشاور یلدا سازه خرم به ثبت شرکتی در استان و ارجاع مجدد طرح به کمیته منوط شد.

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۵۳,۴۵۰
کلیدواژه ها: صدور مجوز+ فعالیت 4 مرکز مشاوره کارآفرینی جدید در استان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید