آغاز ثبت نام کارگران و گروه های کار نمونه خوزستان در جشنواره امتنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از آغاز ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروه کارهای نمونه استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، هوشمند صفائی گفت: ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروه کارهای نمونه خوزستان، هیجدهم شهریورماه جاری آغاز شده و تا چهارم مهرماه آینده ادامه خواهد داشت.

وی گفت: شاخص ها، پرسش نامه ها، نحوه امتیاز گذاری و نیز روش داوری کارگران و گروه کارهای نمونه در دست بازنگری و بازمهندسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته است. در این دوره، فرایند ثبت نام به صورت دستی و حضوری با مراجعه کارگران به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می گیرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان اعضای هر گروه کار را حداکثر 3 نفر برشمرد و اظهار کرد: انتخاب کارگران و گروه کارهای نمونه در سه بخش اقتصادی (صنعت، خدمات و کشاورزی) انجام می شود.

صفائی افزود: در مرحله مقدماتی کارگران نمونه واحدهای اقتصادی باید توسط کارفرمایان به اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها معرفی شوند. کمیته داوری متشکل نمایندگان این اداره کل و سایر دستگاه های ذی ربط و استادان دانشگاه، پس از بررسی پرونده ها و مدارک و مستندهای افرادی که دارای ابتکار، خلاقیت و اختراع هستند و از بالاترین امتیاز برخوردارند به عنوان نمونه استانی انتخاب و به وزارت متبوع برای بررسی در کمیته ملی معرفی می شوند.

گفتنی است: جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود.


۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۵۳,۴۵۳
کلیدواژه ها: ثبت نام+ کارگران+گروه های کار نمونه استان+جشنواره امتنان+هوشمند صفائی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید