مدیر امور تعاون زنجان: وفاق و همدلی رمز موفقیت در شرکت های تعاونی است

مدیرامور تعاون اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در جمع اعضای شرکت تعاونی گچ رویال خدابنده گفت: وفاق و همدلی رمز موفقیت و حرکت روبه رشد درفعالیت های اقتصادی خصوصأ شرکت های تعاونی است .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، حمید دنیایی در این جلسه بر ارزش، اهمیت و جایگاه بسیار رفیع تعاون از منظر قرآن کریم و تاکید دین مبین اسلام اشاره نمود و بر داشتن روحیه تعاون، همکاری ، همدلی و ایثار برای کسب موفقیت در مجموعه های تعاونی تاکید کرد.

وی حفظ و صیانت و حمایت از منافع اعضاء، کارکنان و کارگران شرکت، همچنین شفاف سازی در روابط کاری فی مابین را مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: وفاق و همدلی هرچه بیشتر اعضاء و تکیه بر تامین منابع مالی از اعضاء  و تمرکز بر شروع تولید با توجه به آماده بودن خط تولید بسیار اهمیت دارد.

در این جلسه که  با حضور کلیه اعضاء تعاونی مذکور ، رئیس اداره نظارت اداره کل ،رئیس اداره شهرستان خدابنده،نماینده بانک صنعت و معدن و نمایندگان فرمانداری تشکیل شد مشکلات موجود در راستای تولید محصول تعاونی را بررسی و راهکارهای اجرایی لازم ارائه شد.

 لازم به ذکر است: این جلسه سومین جلسه با اعضاء تعاونی یاد شده بود و مشکل اصلی تعاونی اختلاف بین اعضاء تعاونی و تامین نقدینگی لازم برای فعالیت بود که خوشبختانه با راه حل های ارائه شده و توافق اعضاء تعاونی  موارد مطروحه حل وفصل گردید.

 

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹
کد خبر : ۵۳,۴۶۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید