مدیر کل تعاون، کار و رفاه چهارمحال و بختیاری: رمز موفقیت کارگران و کارفرمایان حمایت های دوسویه از یکدیگر است

مهندس جزایری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از شرکت تولیدی شیر و گوشت زاگرس شهرکرد (مجتمع گاوداری 2500 رأسی) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال وبختیاری، مهندس جزایری در این بازدید از نزدیک وضعیت کارگران را بررسی و بر حمایت های کارفرما از کارگران تاکید کرد و گفت:  رمز موفقیت کارفرما یان و کارگران حمایت های دوسویه از یکدیگر است  زیرا این امر موجب موفقیت و پیشرفت آنان در انجام کارمی شود  .

مهندس جزایری افزود : هدف اصلی کارفرمایان باید حفظ و تثبیت اشتغال کارگران واحدهای خود باشند تا راندمان کار افزایش پیدا کند چون نیروی های باتجربه نقش موثری در تولید دارند.

 مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: ما در کار گروه های اقتصادی استان از حمایت های خود دریغ نخواهیم  کرد و واحد های فعال را تقویت می نمایم و سعی در فعال کردن واحد های غیر فعال داریم تا با ایجاد فرصت های شغلی جدید بتوانیم نرخ  بیکار ی استان را کاهش دهیم .

مهندس صادقی  مدیرعامل مجتمع گاوداری صنعتی شهرکرد گفت ما سعی کرده ایم با حداقل هزینه ها حداکثر تولید را داشته باشیم .

وی گفت: شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد سالانه با تولید27 هزار تن شیرسهم بسزایی دراقتصاد کشور دارد که بخش اعظمی از نیاز کارخانجات داخلی را فراهم می کند.

مدیرعامل شرکت شیر و گوشت زاگرس استان افزود: این شرکت در طول سال با پرورش 1200 رأس گوساله  250 تن گوشت قرمز به بازار عرضه می نماید.

 وی خاطر نشان کرد: اگر این واحد تولیدی حمایت مالی شود می توانیم  با توسعه این مجتمع  اشتغال 200 نفر دیگر را در استان فراهم نماییم.

مهندس صادقی تصریح کرد: درخصوص رفاه کارگران با تأکید مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان علاوه بر حقوق و مزایای قانونی  ماهیانه کمک هایی بصورت غیر نقدی (گوشت،شیر،برنج،تخم مرغ) به کارگران می شود و همچنین در راستای تفریحات سالم کارگران به استراحتگاهها و زائرسراهای شهرهای سیاحتی و زیارتی کشور اعزام می شوند.
۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶
کد خبر : ۵۳,۴۹۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید