آغاز ثبت نام از کارگران و گروههای کار نمونه کارگاههای هرمزگان

سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان از آغاز ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروههای کار نمونه استان خبر داد وگفت: فرآیند شناسایی و ثبت نام کارگران و گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان بمنظور شرکت در جشنواره امتنان از کارگران و گروه‌های کار نمونه آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "کیامرث برخورداری" افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همگام با سراسر کشور اقدام به شناسایی ومعرفی کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان کرده و تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت نام کارگران و گروه کار نمونه داخل کارگاه خود اقدام کنند.

وی بیان داشت: امسال و در این دوره، فرایند ثبت نام کاملا بصورت دستی و حضوری با مراجعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می شود.

برخورداری، تعداد اعضای هر گروه کار را حداکثر3 نفر ذکر واضافه کرد: انتخاب کارگران و گروه های کار نمونه در سه بخش اقتصادی (صنعت، خدمات و کشاورزی) صورت می گیرد که از هر بخش یک کارگر و یک گروه کار انتخاب می شوند.

سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان در ادامه اظهار داشت: در مرحله مقدماتی، کارفرمایان بایستی کارگران نمونه واحدهای اقتصادی را حداکثر تا تاریخ چهارم مهر ماه (4/7/94) سال جاری توسط کارفرمایان به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها معرفی نمایند که کمیته داوری متشکل از نمایندگان این اداره کل و سایر دستگاه های ذیربط و اساتید دانشگاه، پس از بررسی پرونده ها و مدارک و مستندات، افرادی را که دارای ابتکار، خلاقیت و اختراع هستند و حائز بالاترین امتیاز شوند بعنوان نمونه استانی انتخاب و سپس به وزارت متبوع جهت بررسی در کمیته ملی معرفی می کنند.

جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و بمنظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود.

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴
کد خبر : ۵۳,۵۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید