مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: شهدا گنجینه های انقلاب هستند

مهندس احمدی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، به همراه جمعی از معاونین و همکاران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با خانواده معظم شهداء و جانبازان هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس احمدی  ، به اتفاق معاونین و جمعی از همکاران این اداره کل با خانواده معظم شهید علی غلامیان و جانباز سرافراز سید مجتبی میراسکندری دیدار کردند .

بر اساس این گزارش در این دیدار که در جمع گرم و صمیمی خانواده شهید غلامیان انجام گرفت در ابتدا مهندس احمدی اظهار کرد : در آموزه های دینی ما نیل به درجه رفیع شهادت افتخاری بس بزرگ است که تنها نصیب بنده های خاص الهی می شود .

 وی در ادامه افزود : امروز توفیق عظیمی نصیب ما شد که توانستیم در این جمع صمیمی حضور پیدا کنیم و از نزدیک با خانواده این شهید گرانقدر دیدار داشته باشیم .  بی شک نام و یاد شهدای گرانقدر با خاطرات و پیروزیهای انقلاب عجین گردیده و نقش جانبازیهای این عزیزان بر کسی پوشیده نیست .

وی همچنین در دیدار با جانباز سرافراز سید مجتبی میراسکندری و برشمردن رشادتها و دلاوریهای اسطوره های دفاع و مقاومت نیز گفت: ملت متمدن و با فرهنگ ایران که با اتکاء بر پایمردی‌ها  و سلحشوری‌های فرزندان مبارز و فداکار خود، روزنه‌های نفوذ و سلطه را بر دشمنان تمامیت خواه و متجاوز، بسته است، نمونه  بارز این مبارزات خطیر و خونبار را  می توان در سیمای رادمردانی به نام جانبازان هشت‌سال دفاع مقدس مشاهده کرد  .

بدون تردید اگر امروز مردمان این مرز و بوم بدون هراس از تهدیدات دشمنان به زندگی روزمره خود ادامه می‌دهند، نتیجه رشادت‌ها و رادمردیهای جانبازان دلاوری است که با اهداء جسم و جان خود، امنیت و مصونیت را برای کشور و هموطنان خود به ارمغان آورده‌اند.

احمدی با اشاره به وضعیت  فرزندان شاهد شاغل در اداره کل  و استخدام آنان در مجموعه عنوان کرد : بدون شک حضور فرزندان و خانواده شهدا در کنار سایر کارکنان این اداره کل فضایی آکنده از معنویت و محبت را برای همکاران به ارمغان آورده است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در پایان این دیدار افزود :  شهدا گنجینه های انقلاب هستند و وظیفه حفظ و پاسداری از ارزشها و آرمانهای این عزیزان به عهده یکایک ماست .حمایت از ولایت فقیه رمز پیروزی ما بر دشمنان خارجی است و همه می بایست تحت لوای پرچم جمهوری اسلامی ایران و حمایت از مقام عظمای رهبری از دستاوردهای انقلاب تا پای جان دفاع کنیم .

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۳۱
کد خبر : ۵۳,۵۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید