مدیر کارآفرینی یزد: دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی یزد عملکرد موفقی داشته اند

ساختمان جدید دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی پژوهش شهرستان مهریز با حضور مدیر کار آفرینی و اشتغال ، رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز و جمعی از مسئولین و کارشناسان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، فریبا آیت اللهی مدیر کار آفرینی و اشتغال  با حضور در این شهرستان اظهار داشت: دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی در استان یزد موفق عمل کرده و به طور قطع شهرستان مهریز نیز می تواند با سابقه ای که در گذشته از خود داشته یکی از موفق ترین شهرستانهای استان باشد.

وی گفت: امیدواریم از امروز با افتتاح ساختمان جدید مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی پژوهش شاهد تحول و دگرگونی در حوزه اشتغال این شهرستان باشیم .

آیت اللهی با اشاره به اینکه تاکنون 28 کاریابی در سراسر استان مشغول فعالیت شده اند افزود: شهرستان مهریز دارای دو مرکز کاریابی است که این دو مرکز بسیار موفق عمل کرده اند.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل اظهار داشت: یکی از مواردی که این دفاتر باید دقت خاص داشته باشند،توجه ویژه به شرح وظایف تعریف شده از جمله ثبت نام متقاضیان، راهنمایی و مشاوره شغلی جویندگان کار ، کسب فرصتهای شغلی و معرفی و بکارگماری جویندگان کار  است.

مدیرکارآفرینی و اشتغال در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای این مرکز گفت:اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز نیز آماده حمایت و پاسخگویی در راستای رونق اشتغال و ایجاد فضای کسب و کار  این شهرستان است .

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۵۳,۵۷۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید