جلسه تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران اداره کل اردبیل برگزار شد

نشست تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور مدیران و روسای ادارات و واحدهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، حضور تیم ارزیابی اداره کل مدیریت عملکرد بمنظور ارزیابی ادواری این اداره کل همانند سالهای گذشته، انجام شد و این جلسه در همین راستا و با هدف توجیه هر چه بیشتر مسئولین اداره کل در ارائه مستندات و گزارشات برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن عرض خیرمقدم گفت: تلاش عموم همکاران در این اداره کل، انجام وظایف محوله سازمانی به صورت مطلوب در همه ابعاد است و کارکنان این اداره کل در تحقق اهداف و پیش بینی های برنامه عملکرد در تمام بخشهای اداره کل تلاش می کنند و با توجه به افزایش چشمگیر وظایف و ماموریت های این اداره کل، در حال حاضر 40درصد از پستهای سازمانی این اداره کل بلاتصدی است و علیرغم کمبود نیروی انسانی موجود در این اداره کل، همه همکاران در امر خدمت رسانی و انجام وظایف اداری بصورت مطلوب بصورت مضاعف تلاش می کنند.

حسین منوری افزود: یکی از مشکلات عمده این اداره کل کمبود اعتبار تخصیصی است که این امر در تمام حوزه های کاری این اداره کل تاثیرگذار می باشد. وی گفت: ما در بخش اجتماعی و فرهنگی موظف به انجام برنامه های از پیش تعیین شده در برنامه سالانه هستیم اما کلیه برنامه های این بخش از قبیل برگزاری مسابقات قرآنی - برگزاری جشنواره های امتنان - اعزام تیم های ورزشی کارگران به مسابقات کشوری و ... بدون وجود اعتبار مالی اجرا می گردد و این موارد نیز باید در ارزیابیها مد نظر قرار گیرد.

سپس مسئول تیم ارزیابی اداره کل مدیریت عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز طی سخنانی در این جلسه ضمن قدردانی از تشکیل این جلسه گفت: حضور تیم ارزیابی در این اداره کل به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف ادارات است و نتیجه این بررسی ها می تواند در روان سازی فعالیتهای این اداره کل به منظور خدمت رسانی مطلوب تر به مردم موثر واقع گردد.

رستمی در بخش دیگری از سخنان خود هدف اصلی از این ارزیابی را که هر سال انجام می گیرد ایجاد تعامل و همکاری دوجانبه هر چه بیشتر و ارائه آموزشهای لازم در حین ارزیابی به همکاران این اداره کل عنوان نمود و افزود: با توجه به اهمیت و ضرورت موضوع سلامت اداری، باید در تمام حوزه های اداره کل در خصوص موضوع سلامت اداری تاکید و توجه ویژه ای وجود داشته باشد.

مسئول تیم ارزیابی اداره کل مدیریت عملکرد گفت: پیش بینی های انجام یافته برای عملکرد در هر بخش اداره کل باید واقع بینانه و بر اساس مستندات انجام پذیرد.

وی از حاضرین در جلسه درخواست نمود مشکلات احتمالی موجود را با ارائه راهکارهای لازم ارائه نمایند تا از نظرات کارشناسی آنان در رفع موانع بهره گیری شود.

رستمی در پایان خاطر نشان کرد که در ارزیابی های انجام شده تمام جوانب در نظر گرفته می شود و بسیاری از عوامل دخیل در میزان عملکرد از قبیل بودجه - امکانات - فضای اداری مناسب و ... مد نظر قرار خواهد گرفت و در تمامی موارد نباید نیروی انسانی را مقصر قلمداد کرد.

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۵۳,۵۷۲
کلیدواژه ها: جلسه تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با مدیران و روسای اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید