بازدید شبانه مدیرکل تعاون، کار و رفاه چهارمحال و بختیاری از مجتمع کشتارگاه صنعتی طیور جهانبین

مهندس جزایری مدیرکل مدیرکل تعاون، کار و رفاه چهارمحال و بختیاری به صورت سرزده از مجتمع کشتارگاه صنعتی طیور جهانبین شمس آباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری ، مهندس جزایری به طور سرزده از قسمت های مختلف خط تولید(کشتار،بسته بندی ،سردخانه) مجتمع کشتارگاه صنعتی طیور شمس آباد بازدید و وضعیت ساعات کار وحقوق کارگران شیفت شب آن واحد را بررسی کرد.

مهندس جزایری اظهار داشت کشتارگاه صنعتی طیور جهانبین با داشتن 90 نفر کارگر در دو شیفت اقدام به کشتار80 تن مرغ در روز می کند که این فعالیت اقتصادی تأثیر زیادی در عرضه مرغ در فصول مختلف به بازار استان و استانهای همجوار دارد و همچنین بخشی از کشتارمرغ این کشتارگاه به صورت منجمد به کشورهای حوزه خلیج فارس ازجمله عراق صادر می شود.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری برای بررسی برخی مشکلات کارگران شیفت شب کشتارگاه صنعتی طیور جهانبین شمس آباد  ورفع مشکلات حقوقی  کارگران با حضور کارگران و کارفرما مورد بررسی و مشکلات موجود را حل و فصل نمود.

وی تأکید کرد با توجه به اینکه کارگران تا پاسی از شب در خط تولید تلاش می کنند کارفرما نیز باید توجه ویژه ای نسبت به کارگران داشته باشد تا دلگرمی کارگران در محیط مضاعف و با علاقه به فعالیت خود ادامه دهد.

مهندس جزایری ضمن تأکید بر کارفرما گفت اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی آمادگی دارد در راستای ایجاد اشتغال جدید در آن واحد صنعتی تسهیلات مورد نیاز را برای احداث و راه اندازی سردخانه جدید از طریق کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان پیگیری نماید.


۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲
کد خبر : ۵۳,۵۷۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید