آغاز ثبت نام کارگران و گروه های کار نمونه آذربایجان غربی در جشنواره امتنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی از آغاز ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروه کارهای نمونه استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی ، رضا نقی زاده در حاشیه جلسه شورای اداری و در جمع معاونین و روسای ادارات شهرستانها گفت: ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروههای کار نمونه آذربایجان غربی، از هیجدهم شهریورماه جاری آغاز شده و تا چهارم مهرماه آینده ادامه خواهد داشت.
وی گفت: شاخص ها، پرسش نامه ها، نحوه امتیاز گذاری و نیز روش داوری کارگران و گروه کارهای نمونه در دست بازنگری و بازمهندسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته است و در این دوره، فرایند ثبت نام به صورت دستی و با مراجعه حضوری کارگران به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می گیرد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی اعضای هر گروه کار را حداکثر 3 نفر اعلام  و اظهار کرد: انتخاب کارگران و گروههای کار نمونه در سه بخش اقتصادی (صنعت، خدمات و کشاورزی) انجام می شود.
نقی زاده افزود: در مرحله مقدماتی کارگران نمونه واحدهای اقتصادی توسط کارفرمایان به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها معرفی می شوند تا کمیته داوری تشکیل شده  و پس از بررسی پرونده ها و مدارک و مستندات افرادی که دارای ابتکار، خلاقیت و اختراع هستند و از بالاترین امتیاز برخوردارند به عنوان نمونه استانی انتخاب و به وزارت متبوع برای بررسی در کمیته ملی معرفی کنند.
گفتنی است: جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه های کار نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود.


۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸
کد خبر : ۵۳,۶۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید