ثبت نام کارگران و گروه های کار نمونه قم در جشنواره امتنان آغاز شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از آغاز ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروه کار نمونه استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، نصراله بازوند در حاشیه جلسه شورای اداری و در جمع معاونین و روسای اداره کل گفت: ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروههای کار نمونه قم، از هیجدهم شهریورماه جاری آغاز شده و تا چهارم مهرماه آینده ادامه خواهد داشت.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان  قم اعضای هر گروه کار را حداکثر 3 نفر اعلام  و اظهار کرد: انتخاب کارگران و گروههای کار نمونه در سه بخش اقتصادی (صنعت، خدمات و کشاورزی) انجام می شود.
بازوند بااشاره به نحوه ارزیابی کارگران و گروههای کار نمونه تصریح کرد: در مرحله مقدماتی کارگران نمونه واحدهای اقتصادی توسط کارفرمایان به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی می شوند و کمیته داوری متشکل از نمایندگان این اداره کل و سایر دستگاه‌های ذی ربط و استادان دانشگاه، پس از بررسی پرونده ها و مدارک و مستندات افرادی که دارای ابتکار، خلاقیت و اختراع هستند و از بالاترین امتیاز برخوردارند به عنوان نمونه استانی انتخاب و به وزارت متبوع برای بررسی در کمیته ملی معرفی کنند.

وی خاطرنشان کرد: برگزیدگان استان‌ها در صورت کسب امتیازات لازم به کمیته جشنواره ملی کارگران نمونه کشور در وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی  جهت بررسی بر اساس شاخص‌های کشوری این جشنواره معرفی می‌شوند.

بازوند در ادامه گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان قم به آدرس

 اینترنتی  qom . mcls. gov. ir   تا تاریخ ۴ مهر ماه سالجاری نسبت به دریافت فرم ثبت نام جشنواره ازسایت مذکوراقدام کرده و پس از تکمیل فرم مورد نظر آن را به اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان ارائه کنند.

گفتنی است: جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه های کار نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در سه مرحله کارگاهی، استانی و کشوری برگزار می شود.

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۳۴
کد خبر : ۵۳,۶۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید