پنجمین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک در سال 1394 در زنجان برگزار شد

مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در پنجمین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک گفت: پایگاه اینترنتی اداره کل و ادارات شهرستانی باید آیینه تمام نما از پتانسیلها و ظرفیتهای موجود محلی برای سرمایه گذاران باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، محمد جعفر روحانی در جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی گفت: پایگاه اینترنتی اداره کل و ادارات شهرستانی باید آیینه  تمام نما از پتانسیلها و ظرفیتهای موجود محلی برای سرمایه گذاران  باشد.

روحانی افزود: ارائه خدمات الکترونیکی از جمله معرفی زیرساختها و نیز توانایی های مربوط به شهرستانهای استان جهت تسهیل در امر سرمایه گذاری و نیز ایجاد فضای مناسب به منظور شناساندن توانایی های خاص هرمنطقه تشویق و ترغیب به ایجاد شغل و درآمد برای جوانان   در کمترین زمان ممکن و با امکانات موجود از اهداف این کمیته است .

وی تصریح کرد: بهبود کیفیت سرویس و تقویت زیرساخت های ارتباطی و افزایش پهنای باند ادارات شهرستانی در دستور کار جلسات قبلی قرار داشت که با پیگیریهای واحد انفورماتیک اداره کل در شهرستان خدابنده به اجرا درآمد و موفقیت آمیز بوده است و تلاش مستمر برای رفع مشکلات سایر شهرستانها در حوزه it با برنامه ریزی های به عمل آمده بزودی مرتفع خواهد شد.

در این جلسه همچنین با ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات اعضاء کارگروه، راهکارهای عملیاتی توسعه دولت الکترونیکی  بررسی شد .

 

 

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱
کد خبر : ۵۳,۶۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید