مدیرکل تعاون، کار و رفاه زنجان: تاسیس شرکتهای تعاونی توسعه و عمران فرصتی برای ایجاد اشتغال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سرمایه های خرد و نقدینگی در نزد مردم بسیار است که بهترین راه برای پیشرفت و توسعه، بسیج منابع مالی به سمت پروژه های اقتصادی درقالب شرکت های تعاونی توسعه وعمران شهرستانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در دیدار با فرماندار شهرستان ایجرود تاسیس شرکتهای تعاونی توسعه و عمران شهرستان ها را فرصتی برای آبادانی ، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال عنوان کرد.

وی اهداف تشکیل این تعاونی ها را تسریع در رشد و توسعه شهرستان و جذب منابع مردمی و استفاده از آن در فعالیتهای تولیدی و خدماتی و هدایت آن برای اجرای طرحهای تولیدی و خدماتی عنوان کرد.

غریوی تصریح کرد : این تعاونی بستر ورود بخش تعاون را برای ورود در حوزه های اقتصادی اعم از کشاورزی ، صنعت، معدن و خدمات فراهم می کند.

 وی با اشاره به این که فرصتهای شغلی که تعاونی توسعه و عمران شهرستان ایجاد می کند الزاما باید در اختیار اعضای تعاونی قرار گیرد و این تعاونی ها را بستر خوبی برای اشتغالزایی عنوان کرد.

غریوی با اشاره به بخشی از ماموریت های انجام یافته در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ازجمله تنظیم روابط کار، تنظیم بازار کار، ساماندهی شرکت های تعاونی، نظارت بر عملکرد تعاونی ها و رسیدگی به امور رفاهی و ورزشی کارگران، از همراهی و همکاری مسئولین استانی در انجام این وظایف مهم قدردانی نمود و تاکید کرد: در صورت همدلی و همزبانی مردم و مسئولین می توان خدمات ارزشمندی را انجام داد و موجبات تعالی کشور را فراهم ساخت.

در ادامه فرماندار شهرستان ایجرود ضمن تشکر از خدمات انجام یافته در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و اداره شهرستان ایجرود، نظارت بیش از پیش اداره شهرستان بر عملکرد واحد های بخش خصوصی و تعاونی شهرستان را خواستار شد و از تقویت بدنه کارشناسی اداره شهرستان ایجرود توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، تقدیر نمود.

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶
کد خبر : ۵۳,۶۷۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید